Контроль виконання кошторису доходів і видатків спеціального фонду в установах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr219)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика виконання кошторису доходів і видатків спеціального фонду в установах охорони здоров'я
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків спеціального фонду в установах охорони здоров'я та огляд спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків спеціального фонду в установах охорони здоров'я
5. Контроль і ревізія виконання кошторису доходів і видатків спеціального фонду в установах охорони здоров'я
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків спеціального фонду в установах охорони здоров'я
7. Автоматизація контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків спеціального фонду в установах охорони здоров'я
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю виконання кошторису доходів і видатків спеціального фонду в установах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота охоплює наступні частини: передмова і теоретичні рубрики, а також аналітичні частини і висновок, перелік застосованої літератури та додаткові матеріали.

В вступі розглянуто важливість тематики курсового дослідження, ціль й задачі дослідження, надано предмет і об’єкт й інформаційну базу й методологічні прийоми й отримані результати дослідження.

У теоретичному розділі роз'яснено фінансовий зміст об’єкту дослідження, оцінку ступеню розкриття поточних тем вітчизняними та іноземними вченими, визначення і підтвердження потреби свого напряму дослідження питання й перегляд законодавства і основи і професіональної літератури і надана оцінка стану конструкції менеджменту суб’єкта господарювання, оцінені його загальні показники діяльності й ресурсів у динаміці за останні 3-4 періоди і перспективи розвитку товариства в цілому та за певними курсами і оцінювання відносно резервів підвищення якості роботи суб’єкта господарювання.

У методичному пункті наведено систему інспектування та методологію перевірки виконання кошторису доходів і видатків спеціального фонду в установах охорони здоров'я й надано систему фінансового обліку в компанії та методику внутрішнього контролю й реалізація результатів контролю, складання висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях представлено наслідки зробленого досліду за ідеєю курсової роботи і показані шляхи відносно покращання контролю виконання кошторису доходів і видатків спеціального фонду в установах охорони здоров'я.

Список застосованої літератури складається із матеріалів, що використовувались при розгляді тематики. По тексту курсовика проставлені виноски на номер джерела у списку.

У додаткових матеріалах представлені розроблені студентом конфігурації документів, форма №1 й звіт про сукупний дохід із фінансової звітності товариства, оцінювальні табличні матеріали й попередні наслідки оцінювальних обчислень, інакші джерела, використані в курсовому проекті.

Курсовик створений згідно із методологічними рекомендаціями ВИШі, в котрому він захищався, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту відображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку управління. Дійсна курсова робота була уже успішно складена у київському ВУЗі. Її можливо споживати як зразок для виготовлення Вашої курсової роботи чи для точнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.