Контроль фінансових результатів торговельного підприємства

Курсова робота (код: kr220)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансових результатів торговельного підприємства
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю фінансових результатів торговельного підприємства
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Планування контролю і ревізії фінансових результатів торговельного підприємства
5. Дослідна стадія контролю і ревізії фінансових результатів торговельного підприємства
6. Автоматизація контролю фінансових результатів торговельного підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю фінансових результатів торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія фінансових результатів"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота включає вступ та концептуальні пункти, методологічні пункти, висновки і пропозиції, перелік уживаної літератури та додаток.

У вступі досліджено значення теми курсового проекту та мету, задачі роботи, сформульовано предмети, об’єкти, інформаційні бази й методичні засади і наукову новизну роботи.

В теоретичній частині розкрито методичну суть предмету курсової, аналіз міри розкриття поточних питань українськими та зарубіжними вченими, визнання і підтвердження вимоги власного напряму опрацювання питання й оцінку законодавства і бази, спеціальної літератури й висунута оцінка порядку структури керування суб’єкта господарської діяльності і оцінені його основні дані діяльності та ресурсів у динаміці за колишні 3-4 періоди й перспектива розвитку компанії в цілому та за деякими сторонами й оцінку відносно ресурсів підвищення якості функціонування фірми.

В методологічному розділі розроблено планування перевірки й методологію контролю фінансових результатів торговельного підприємства та досліджено систему фінансового обліку у підприємстві і методику внутрішньогосподарського контролю й реалізація результатів контролю й складення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях оцінено наслідки виконаного дослідження за задумом курсового дослідження й висунуті шляхи щодо покращання аудиту фінансових результатів торговельного підприємства.

Список вживаної літератури складається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом курсовика виставлені посилання на номер літератури у переліку.

У додатках виставлені складені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан, форма №2 із статистичних звітів фірми та інформаційні табличні матеріали та попередні наслідки аналітичних обчислень і інакші матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик написаний узгоджено з методологією інституті, в якому він захищався, а також узгоджено до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Дійсна курсова робота була вже благополучно захищена у столичному університеті. Її можна використовувати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для глибшого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.