Контроль стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в бюджетних установах

Курсова робота (код: kr221)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти та огляд спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти
5. Контроль і ревізія стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти
7. Автоматизація контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота містить введення, концептуальні бази, практичні бази, а також висновок, список вживаних джерел, а також доповнення.

У передмові сформульовано значення теми курсового проекту і ціль й задачі проекту і окреслено предмети, об’єкти та інформативні матеріали й методичні засоби і загальну характеристику дослідження.

У першій рубриці сформульовано фінансовий зміст об’єкту роботи, оцінку рівня розкриття поточних проблем нашими та закордонними фахівцями, визначення і підтвердження доцільності свого напряму опрацювання питання та перегляд нормативної бази й наукової літератури й складена аналітика системи структури менеджменту суб’єкта господарювання та проаналізовані його головні дані господарювання і активу і пасиву в динаміці за попередні 3-4 періоди й перспективи розвитку компанії в цілому, за деякими сторонами та оцінку щодо можливостей покращання якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У практичній частині оглянуто складання програми перевірки й здійснення контролю стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в бюджетних установах й вивчено систему фінансового обліку в підприємстві та методику внутрішнього контролю і реалізація результатів контролю і складення звіту аудиту.

У висновку окреслено результати виконаного досліду за задумом курсового дослідження й виставлені напрями стосовно покращення перевірки стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в бюджетних установах.

Реєстр уживаних джерел збирається із матеріалів, які були використані при вивченні теми. За текстом курсовика виставлені посилання на номер літератури в реєстрі.

В додатку показані створені студентом конфігурації документів, форма №1, звіти про фінансові результати з річних звітів підприємства й аналітичні табличні матеріали і поточні результати аналітичних обрахунків та інші джерела, вживані у курсовому проекті.

Курсовик написаний відповідно з методологією університеті, де він захищався, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом відображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Пропонована курсова робота була уже успішно захищена в столичному університеті. Її можна вживати як стандарт для виготовлення Вашої курсової роботи або для сильнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.