Контроль товарів підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kr222)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація товарних операцій підприємств торгівлі
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії товарних операцій підприємств торгівлі та огляд спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організаційний етап контролю і ревізії товарних операцій підприємств торгівлі
5. Контроль і ревізія товарних операцій підприємств торгівлі
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії товарних операцій підприємств торгівлі
7. Автоматизація контролю і ревізії товарних операцій підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю товарів підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має такі розділи як введення й концептуальні основи й методологічні пункти і висновок, список використаних джерел й додаткові матеріали.

У вступі опрацьовано значення тематики курсового дослідження, ціль, завдання роботи і роз'яснено предмети та об’єкти, інформативні матеріали й методичні засоби і наукову новизну проекту.

В теоретичній рубриці опрацьовано загальну суть предмету роботи, оцінку рівня розробки досліджуваних тем українськими та іноземними вченими, визнання і доказ необхідності особистого напряму вивчення теми, аналіз нормативної бази й професіональної літератури й висунута аналітика становища структури керування фірми та проаналізовані його основні статті діяльності і балансу у русі за останні три роки й перспективи розвитку компанії загалом й за конкретними напрямами і оцінки щодо запасів покращення ефективності роботи компанії.

У практичному розділі досліджено систему перевірки та методологію аудиту товарів підприємств торгівлі, з'ясовано систему бухгалтерського обліку у компанії, методику внутрішнього контролювання, реалізація результатів перевірки і складання висновку контролю.

У висновках і пропозиціях проаналізовано наслідки проведеного дослідження за темою курсової роботи і показані напрями для покращання контролю товарів підприємств торгівлі.

Список застосованої літератури укладається із матеріалів, які були використані при розгляді тематики. По тексту курсовика виставлені виноски на число літератури в переліку.

В додаткових матеріалах надані складені автором шаблони документів, баланс і звіт про сукупний дохід з статистичної звітності суб’єкта господарської діяльності й аналітичні табличні матеріали та попередні результати оцінювальних розрахунків а також другі матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик написаний узгоджено із методикою вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом представлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Поточна курсова робота була вже благополучно складена у провідному інституті. Її можна вживати як шаблон для створення особистої курсової роботи або для сильнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.