Контроль операцій з коштами закладів освіти

Курсова робота (код: kr223)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація операцій з коштами закладів освіти
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії операцій з коштами закладів освіти
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії операцій з коштами закладів освіти
5. Дослідний етап контролю і ревізії операцій з коштами закладів освіти
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії операцій з коштами закладів освіти
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії операцій з коштами закладів освіти
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з коштами закладів освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота охоплює наступні частини: вступ та концептуальні бази, а також методичні пункти і висновки і пропозиції, реєстр вживаних джерел і додатки.

У передмові наведено важливість тематики курсової роботи, мету та завдання проекту, вивчено предмети й об’єкт, інформаційні бази, методи й наукову новизну проекту.

В концептуальному пункті з'ясовано теоретико-методичну характеристику предмету дослідження, оцінку міри розкриття цих питань нашими та закордонними ученими, визнання і доведення доцільності свого напрямку дослідження теми й перегляд законодавчої підстави та фахової літератури та висунута аналітика становища побудови менеджменту компанії і оцінені його основні показники діяльності, активу і пасиву у русі за останні три роки і майбутнє розвитку компанії в цілому і за окремими шляхами та враження щодо ресурсів покращання якості роботи фірми.

В дослідній частині обстежено складання програми контролю й методологію перевірки операцій з коштами закладів освіти, з'ясовано систему фінансового обліку в фірмі і методику внутрішнього контролю, виведення результатів контролю та створення висновку аудиту.

У висновку опрацьовано наслідки реалізованого досліду за замислом курсової роботи, показані пропозиції стосовно покращення перевірки операцій з коштами закладів освіти.

Перелік застосованої літератури укладається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом роботи вставлені виноски на номер літератури у переліку.

У додатку представлені складені автором конфігурації документів, форма №1 й звіти про фінансові результати із річних звітів суб’єкта господарської діяльності, оцінювальні табличні матеріали і попередні наслідки оцінювальних обчислень і другі джерела, використані в курсовій роботі.

Курсовик написаний відповідно з методичкою вищому навчальному закладі, в якому він був зданий, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту надані ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Дійсна курсова робота була вже вдало складена в українському вищому навчальному закладі. Її можливо застосовувати як шаблон для написання своєї курсової роботи чи для більшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.