Контроль видатків на утримання контрольно-ревізійних органів
Курсова робота (код: kr224)
Зміст
1. Сутність видатків на утримання контрольно-ревізійних органів як об'єкту контролю і ревізії
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії видатків на утримання контрольно-ревізійних органів
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії видатків на утримання контрольно-ревізійних органів
5. Методика контролю і ревізії видатків на утримання контрольно-ревізійних органів
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії видатків на утримання контрольно-ревізійних органів
7. Автоматизація контролю і ревізії видатків на утримання контрольно-ревізійних органів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:

відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю видатків на утримання контрольно-ревізійних органів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Структура курсової роботи по проблемі
Ця курсова робота розподіляється на: преамбула і концептуальні основи й практичні частини, висновок, регістр вживаних джерел й доповнення.
В вступі висунуто актуальність тематики курсового проекту та мету, завдання дослідження й розкрито предмет і об’єкт і інформаційні бази й методичні засоби й отримані результати роботи.
У теоретичному пункті сформульовано фінансове поняття об’єкту дослідження, розгляд рівня опрацювання поточних проблем вітчизняними та зарубіжними ученими, визнання і підтвердження доцільності особистого напряму опрацювання теми та огляд законодавства і бази і фахової літератури і висунута аналітика порядку структури менеджменту суб’єкта господарювання і проаналізовані його основні статті діяльності, балансу в русі за останні 3-4 періоди, перспектива розвитку компанії взагалі і за певними сторонами та оцінювання відносно запасів покращення ефективності поведінки товариства.
В другій частині представлено організацію перевірки та методику перевірки видатків на утримання контрольно-ревізійних органів і висвітлено систему фінансового обліку в підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролювання та реалізація наслідків перевірки, складання звіту контролю.
У висновку оглянуто наслідки реалізованого опрацювання за задумом курсового проекту й репрезентовані путі щодо вдосконалення перевірки видатків на утримання контрольно-ревізійних органів.
Перелік застосованих джерел збирається із матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. По тексту роботи проставлені виноски на число джерела у переліку.
В доповненнях показані складені студентом форми документів, баланс, форма №2 із фінансової звітності суб’єкта господарської діяльності та оцінювальні таблиці і загальні результати оцінювальних обрахунків та другі джерела, застосовані у курсовій роботі.
Курсовик зроблений узгоджено з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також відповідно до правил МОН України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Представлена курсова робота була уже успішно здана в провідному інституті. Її можливо застосовувати як стандарт для створення власної курсової роботи або для сильнішого пізнання теми дослідження.