Контроль видатків на утримання контрольно-ревізійних органів

Курсова робота (код: kr224)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність видатків на утримання контрольно-ревізійних органів як об'єкту контролю і ревізії
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії видатків на утримання контрольно-ревізійних органів
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії видатків на утримання контрольно-ревізійних органів
5. Методика контролю і ревізії видатків на утримання контрольно-ревізійних органів
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії видатків на утримання контрольно-ревізійних органів
7. Автоматизація контролю і ревізії видатків на утримання контрольно-ревізійних органів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю видатків на утримання контрольно-ревізійних органів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота розподіляється на: преамбула і концептуальні основи й практичні частини, висновок, регістр вживаних джерел й доповнення.

В вступі висунуто актуальність тематики курсового проекту та мету, завдання дослідження й розкрито предмет і об’єкт і інформаційні бази й методичні засоби й отримані результати роботи.

У теоретичному пункті сформульовано фінансове поняття об’єкту дослідження, розгляд рівня опрацювання поточних проблем вітчизняними та зарубіжними ученими, визнання і підтвердження доцільності особистого напряму опрацювання теми та огляд законодавства і бази і фахової літератури і висунута аналітика порядку структури менеджменту суб’єкта господарювання і проаналізовані його основні статті діяльності, балансу в русі за останні 3-4 періоди, перспектива розвитку компанії взагалі і за певними сторонами та оцінювання відносно запасів покращення ефективності поведінки товариства.

В другій частині представлено організацію перевірки та методику перевірки видатків на утримання контрольно-ревізійних органів і висвітлено систему фінансового обліку в підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролювання та реалізація наслідків перевірки, складання звіту контролю.

У висновку оглянуто наслідки реалізованого опрацювання за задумом курсового проекту й репрезентовані путі щодо вдосконалення перевірки видатків на утримання контрольно-ревізійних органів.

Перелік застосованих джерел збирається із матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. По тексту роботи проставлені виноски на число джерела у переліку.

В доповненнях показані складені студентом форми документів, баланс, форма №2 із фінансової звітності суб’єкта господарської діяльності та оцінювальні таблиці і загальні результати оцінювальних обрахунків та другі джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений узгоджено з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також відповідно до правил МОН України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Представлена курсова робота була уже успішно здана в провідному інституті. Її можливо застосовувати як стандарт для створення власної курсової роботи або для сильнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.