Контроль доходів і видатків на науково-дослідну роботу

Курсова робота (код: kr225)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика доходів і видатків на науково-дослідну роботу
2. Висвітлення контролю і ревізії доходів і видатків на науково-дослідну роботу в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії доходів і видатків на науково-дослідну роботу
5. Методика контролю і ревізії доходів і видатків на науково-дослідну роботу
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії доходів і видатків на науково-дослідну роботу
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії доходів і видатків на науково-дослідну роботу
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю доходів і видатків на науково-дослідну роботу, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота включає вступ і концептуальні частини й контрольні основи й висновки і пропозиції, список уживаної літератури та доповнення.

В вступі проаналізовано важливість тематики курсової роботи й ціль, задачі проекту, розроблено предмет й об’єкти й інформацію та методичні засоби, отримані результати проекту.

В першій рубриці простежено фінансовий зміст об’єкту дослідження, розгляд рівня розробки досліджуваних проблем вітчизняними та іноземними ученими, визначення і доказ вимоги особистого напряму вивчення теми, огляд права і бази і фахових джерел та подана оцінка стану структури менеджменту суб’єкта господарської діяльності й проаналізовані його основні показники діяльності, балансу у русі за колишні 3-4 періоди і перспективи господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі й за деякими курсами, оцінки щодо ресурсів покращення ефективності поведінки фірми.

У методичному розділі охарактеризовано систему перевірки та методологію перевірки доходів і видатків на науково-дослідну роботу та досліджено систему фінансового обліку в підприємстві й методику внутрішньогосподарського контролю, узагальнення наслідків перевірки й складення звіту контролю.

У висновку розкрито результати реалізованого досліду за замислом курсової роботи й виставлені пропозиції для удосконалення аудиту доходів і видатків на науково-дослідну роботу.

Реєстр вживаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при розгляді тематики. За текстом курсовика виставлені виноски на число джерела у регістрі.

У додатку представлені створені автором шаблони документів, баланси, форма №2 з фінансових звітів підприємства й інформативні табличні матеріали й первинні результати аналітичних розрахунків, другі джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик створений згідно з методичкою університеті, в якому він захищався, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом відображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Запропонована курсова робота була вже якісно здана у провідному вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як шаблон для написання особистої курсової роботи чи для більшого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.