Контроль доходів і видатків спеціального фонду в бюджетних установах

Курсова робота (код: kr226)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність доходів і видатків спеціального фонду в бюджетних установах як об'єкту контролю і ревізії
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії доходів і видатків спеціального фонду в бюджетних установах і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організаційний етап контролю і ревізії доходів і видатків спеціального фонду в бюджетних установах
5. Методика контролю і ревізії доходів і видатків спеціального фонду в бюджетних установах
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії доходів і видатків спеціального фонду в бюджетних установах
7. Автоматизація контролю і ревізії доходів і видатків спеціального фонду в бюджетних установах
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю доходів і видатків спеціального фонду в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота складається із підрозділів: вступ і концептуальні пункти, а також аналітичні частини і висновок, список застосованої літератури і додатки.

В вступі представлено значення теми курсового дослідження і мету й завдання дослідження й висвітлено предмет й об’єкти та інформативні матеріали і методи і отримані результати дослідження.

У теоретичному пункті досліджено практичну сутність об’єкту курсової, розгляд ступеню розробки досліджуваних питань вітчизняними та зарубіжними вченими, визначення і доведення потреби свого напряму дослідження проблеми та аналіз законодавчої підстави та наукових джерел й зроблена характеристика порядку конструкції управління товариства, охарактеризовані його загальні дані господарювання й активу і пасиву в динаміці за попередні 3-4 періоди та майбутнє діяльності фірми взагалі, за певними шляхами, оцінювання щодо запасів підвищення ефективності функціонування компанії.

В аудиторському пункті оглянуто систему перевірки й методологію перевірки доходів і видатків спеціального фонду в бюджетних установах і простежено систему бухобліку в фірмі та методику внутрішнього контролю й виведення наслідків ревізії, написання висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях оглянуто результати реалізованого опрацювання за задумом курсового проекту, описані пропозиції відносно вдосконалення аудиту доходів і видатків спеціального фонду в бюджетних установах.

Регістр вживаної літератури укладається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом курсовика вставлені посилання на номер літератури в реєстрі.

У додатках надані розроблені студентом форми документів, форма №1 та звіти про фінансові результати із статистичних звітів товариства й аналітичні табличні матеріали і попередні результати оцінювальних обрахунків й інші матеріали, використані в курсовому досліджені.

Курсовик зроблений узгоджено із методичкою вищому навчальному закладі, де він захищався, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Дана курсова робота була вже якісно захищена в провідному ВУЗі. Її можливо вживати як приклад для написання власної курсової роботи чи для сильнішого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит основних засобів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.