Контроль необоротних активів органів виконавчої влади

Курсова робота (код: kr227)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація необоротних активів органів виконавчої влади
2. Висвітлення контролю і ревізії необоротних активів органів виконавчої влади в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії необоротних активів органів виконавчої влади
5. Методика контролю і ревізії необоротних активів органів виконавчої влади
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії необоротних активів органів виконавчої влади
7. Методика контролю і ревізії необоротних активів органів виконавчої влади в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю необоротних активів органів виконавчої влади, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: передмова, а також концептуальні пункти та аналітичні частини та висновок, регістр вживаних джерел і додаток.

У вступі обстежено значення теми курсового дослідження та мету та завдання проекту, досліджено предмети та об’єкти, інформаційні бази і методи та напрямки апробації проекту.

У теоретичному розділі обстежено фінансову суть предмету курсової, аналіз ступеню розробки поточних питань українськими та зарубіжними ученими, визнання і підтвердження доцільності власного напряму дослідження питання, обстеження законодавчої бази й професійної літератури, зроблена характеристика стану структури керування компанії і охарактеризовані його головні показники діяльності, активу і пасиву в динаміці за останні 3-4 періоди та перспективи господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі і за певними курсами та оцінку щодо резервів підвищення ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У аудиторській рубриці розкрито організацію інспектування й проведення перевірки необоротних активів органів виконавчої влади, сформульовано систему бухгалтерського обліку у організації і методику внутрішньогосподарського контролю й реалізація результатів контролю і складання висновку перевірки.

У висновку наведено наслідки проведеного опрацювання за концепцією курсової роботи й виведені пропозиції відносно удосконалення контролю необоротних активів органів виконавчої влади.

Список використаних джерел збирається з матеріалів, що були використані при розгляді теми. За текстом курсовика виставлені виноски на число літератури у переліку.

В додатках надані складені автором конфігурації документів, баланс та звіт про фінансові результати із річних звітів підприємства й аналітичні табличні матеріали й попередні результати аналітичних обрахунків а також другі матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно із методикою ВУЗу, в котрому він був зданий, а також узгоджено до установ МОН України. За текстом представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Приведена курсова робота була уже вдало складена у провідному вищому навчальному закладі. Її можливо вживати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи або для точнішого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.