Контроль стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності бюджетних установ

Курсова робота (код: kr228)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності бюджетних установ
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності бюджетних установ та огляд спеціальної літератури
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності бюджетних установ в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності бюджетних установ
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності бюджетних установ
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота містить преамбула й теоретичні частини, методичні бази, висновки і пропозиції, перелік використаних джерел і додаток.

У преамбулі проаналізовано роль теми курсової роботи та мету й задачі роботи та надано предмет і об’єкти і інформацію, методичні засоби та наукову новизну проекту.

В концептуальному розділі розкрито загальну суть об’єкту роботи, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних питань українськими та іноземними ученими, визначення і доказ доцільності власного напряму вивчення проблеми й огляд законодавства і бази і наукової літератури та висунута характеристика порядку побудови управління товариства і проаналізовані його головні дані діяльності та ресурсів у динаміці за останні три періоди і майбутнє розвитку суб’єкта господарської діяльності в цілому і за відокремленими шляхами та оцінки щодо резервів підвищення ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В аудиторському розділі розроблено складання програми перевірки і проведення контролю стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності бюджетних установ й вивчено систему бухгалтерського обліку у організації і методику внутрішньогосподарського контролю, реалізація наслідків контролю, написання висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях досліджено наслідки виконаного дослідження за ідеєю курсової роботи й представлені напрями для покращання контролю стану бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності бюджетних установ.

Список вживаної літератури складається із матеріалів, які були використані при дослідженні тематики. По тексту роботи проставлені посилання на число літератури у регістрі.

В додатку представлені складені автором шаблони документів, баланси і звіт про сукупний дохід із статистичної звітності підприємства а також інформаційні таблиці та первинні результати аналітичних обчислень, інші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик створений згідно з методичкою інституті, де він був зданий, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Дана курсова робота була уже благополучно складена в київському інституті. Її можливо вживати як шаблон для написання особистої курсової роботи чи для точнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.