Контроль операційних витрат підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr229)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю операційних витрат підприємства торгівлі в системі управління підприємством
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю операційних витрат підприємства торгівлі
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю операційних витрат підприємства торгівлі
5. Методика контролю операційних витрат підприємства торгівлі
6. Методика контролю і ревізії операційних витрат підприємства торгівлі в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операційних витрат підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає введення й теоретичні рубрики, а також практичні розділи й висновок, список використаних джерел, а також додаток.

В введенні опрацьовано значення тематики курсової роботи і мету, задачі проекту, обстежено предмет, об’єкт та інформаційні бази та методи й напрямки апробації роботи.

У концептуальній частині простежено практичну сутність об’єкту роботи, оцінку міри розробки досліджуваних тем вітчизняними та закордонними науковцями, визначення і доказ вимоги особистого напряму дослідження проблеми та аналіз законодавчої підстави й фахової літератури і надана аналітика порядку побудови керування підприємства й охарактеризовані його основні статті діяльності і балансу у русі за колишні 3-4 роки і перспективи розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі, за відокремленими сторонами й оцінку відносно ресурсів покращання якості роботи товариства.

В аудиторському розділі вивчено планування контролю, методику аудиту операційних витрат підприємства торгівлі, сформульовано систему бухобліку в організації й методику внутрішнього контролю і виведення наслідків контролю і складання звіту контролю.

У висновку проаналізовано результати проведеного дослідження за концепцією курсового проекту та описані путі для вдосконалення перевірки операційних витрат підприємства торгівлі.

Перелік уживаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при вивченні теми. По тексту курсовика вставлені виноски на число джерела в реєстрі.

В додатку надані складені студентом конфігурації документів, форма №1 і форма №2 з фінансових звітів суб’єкта господарської діяльності і інформативні табличні матеріали, попередні результати оцінювальних обрахунків та інші джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик створений відповідно із методичкою вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом зображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Запропонована курсова робота була уже успішно складена в київському ВУЗі. Її можливо використовувати як стандарт для створення своєї курсової роботи чи для сильнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.