Контроль фінансових результатів підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kr230)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика фінансових результатів підприємств торгівлі
2. Нормативно-правове регулювання контролю фінансових результатів підприємств торгівлі і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Організація і планування контролю фінансових результатів підприємств торгівлі
5. Методика контролю фінансових результатів підприємств торгівлі
6. Методика контролю і ревізії фінансових результатів підприємств торгівлі в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю фінансових результатів підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія фінансових результатів"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота містить передмова, теоретичні розділи, прикладні розділи, висновок, список застосованої літератури і додаткові матеріали.

В введенні простежено роль теми курсового проекту і ціль, задачі дослідження й висунуто предмет та об’єкти й інформаційну базу та методологічні прийоми та напрямки апробації проекту.

В теоретичній частині опрацьовано економічну суть предмету дослідження, аналіз міри опрацювання досліджуваних проблем нашими та іноземними ученими, визначення і обгрунтування потреби власного напряму опрацювання проблеми і оцінку нормативної підстави і професіональних джерел й висунута характеристика стану структури менеджменту компанії, охарактеризовані його головні статті господарювання та активу і пасиву в русі за колишні три роки та можливості розвитку компанії взагалі й за конкретними курсами й враження стосовно запасів покращення ефективності роботи фірми.

У практичному пункті опрацьовано організацію контролю та методологію аудиту фінансових результатів підприємств торгівлі та опрацьовано систему бухобліку в компанії, методику внутрішньогосподарського контролювання та узагальнення результатів контролю й написання звіту контролю.

У висновках і пропозиціях проаналізовано наслідки зробленого дослідження за ідеєю курсової роботи, окреслені пропозиції відносно удосконалення перевірки фінансових результатів підприємств торгівлі.

Реєстр застосованої літератури укладається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. По тексту роботи виставлені посилання на число джерела в списку.

У доповненнях показані розроблені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіти про фінансові результати із статистичної звітності товариства а також інформативні таблиці й первинні наслідки аналітичних розрахунків та інші матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно з методикою ВИШі, в якому він був захищений, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту представлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу менеджменту. Пропонована курсова робота була уже якісно складена у провідному інституті. Її можна вживати як приклад для створення власної курсової роботи чи для глибшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.