Контроль операційних витрат і собівартості реалізованої продукції

Курсова робота (код: kr231)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операційних витрат і собівартості реалізованої продукції
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю операційних витрат і собівартості реалізованої продукції
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційна стадія контролю операційних витрат і собівартості реалізованої продукції
5. Методика контролю операційних витрат і собівартості реалізованої продукції
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю операційних витрат і собівартості реалізованої продукції
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операційних витрат і собівартості реалізованої продукції, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота охоплює наступні частини: вступ, а також концептуальні розділи і методичні розділи та висновки і пропозиції, список застосованих джерел, а також додатки.

В преамбулі проаналізовано актуальність теми курсового проекту й мету й завдання проекту й досліджено предмет, об’єкт і інформаційні бази, методи й загальну характеристику роботи.

В теоретичному розділі окреслено фінансову характеристику об’єкту роботи, оцінку міри розробки досліджуваних питань нашими та іноземними ученими, визнання і доказ доцільності власного напряму вивчення проблеми та характеристику законодавства і підстави, професіональної літератури, висунута аналітика системи структури менеджменту суб’єкта господарської діяльності й проаналізовані його головні показники діяльності та балансу в динаміці за колишні три періоди, майбутнє господарювання фірми взагалі й за певними сторонами та оцінку відносно ресурсів покращення ефективності функціонування компанії.

У дослідній частині наведено організацію інспектування та здійснення перевірки операційних витрат і собівартості реалізованої продукції, висвітлено систему бухгалтерського обліку в організації, методику внутрішнього контролювання й виведення результатів контролю та складання звіту аудиту.

У висновку визначено результати реалізованого дослідження за концепцією курсової роботи, виведені напрями щодо вдосконалення перевірки операційних витрат і собівартості реалізованої продукції.

Реєстр уживаних джерел збирається із матеріалів, що використовувались при дослідженні тематики. По тексту роботи виставлені посилання на число літератури у переліку.

В додатках показані складені студентом шаблони документів, баланс та звіт про фінансові результати з річних звітів компанії, інформативні табличні матеріали і поточні результати аналітичних обчислень та інакші джерела, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик написаний згідно із методологією університеті, в якому він був захищений, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Поточна курсова робота була уже якісно складена у київському вищому навчальному закладі. Її можливо вживати як стандарт для виготовлення Вашої курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансових результатів діяльності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.