Контроль оплати праці та розрахунків з персоналом закладів освіти

Курсова робота (код: kr232)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність оплати праці та розрахунків з персоналом закладів освіти як об'єкту контролю і ревізії
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії оплати праці та розрахунків з персоналом закладів освіти та огляд спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Планування контролю і ревізії оплати праці та розрахунків з персоналом закладів освіти в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії оплати праці та розрахунків з персоналом закладів освіти
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Методика контролю і ревізії оплати праці та розрахунків з персоналом закладів освіти в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю оплати праці та розрахунків з персоналом закладів освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота охоплює наступні частини: вступ та концептуальні рубрики, практичні рубрики, а також висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури і додаток.

У введенні проаналізовано актуальність теми курсового проекту і мету й завдання дослідження та обстежено предмети, об’єкт й інформативні матеріали та методичні засади та загальну характеристику роботи.

В теоретичному розділі простежено фінансове поняття предмету курсової, аналіз рівня опрацювання поточних тем вітчизняними та іноземними фахівцями, визнання і обгрунтування вимоги власного напрямку опрацювання теми й огляд права і основи, професійної літератури і подана аналітика становища структури керування товариства та проаналізовані його основні дані господарювання, балансу в динаміці за колишні три періоди і перспективи господарювання суб’єкта господарської діяльності в цілому й за конкретними шляхами та оцінювання відносно запасів покращання ефективності роботи фірми.

В методологічній частині представлено планування перевірки, проведення аудиту оплати праці та розрахунків з персоналом закладів освіти та обстежено систему бухгалтерського обліку у фірмі і методику внутрішнього контролювання та реалізація наслідків ревізії і створення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях простежено результати зробленого вивчення за задумом курсового проекту і описані путі стосовно покращення перевірки оплати праці та розрахунків з персоналом закладів освіти.

Перелік використаних джерел складається з матеріалів, що були використані при дослідженні проблеми. За текстом курсовика проставлені посилання на номер джерела у регістрі.

В додаткових матеріалах представлені створені автором шаблони документів, баланс й звіт про сукупний дохід із статистичної звітності компанії й оцінювальні таблиці а також поточні результати аналітичних розрахунків і другі джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик створений згідно з методикою інституті, де він був зданий, а також відповідно до правил МОН України. За текстом надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Запропонована курсова робота була вже вдало складена у київському інституті. Її можна застосовувати як стандарт для написання особистої курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.