Контроль розрахункових операцій в закладах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr233)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність розрахункових операцій в закладах охорони здоров'я як об'єкту контролю і ревізії
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії розрахункових операцій в закладах охорони здоров'я
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Планування контролю і ревізії розрахункових операцій в закладах охорони здоров'я в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії розрахункових операцій в закладах охорони здоров'я
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Проведення контролю і ревізії розрахункових операцій в закладах охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю розрахункових операцій в закладах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія розрахункових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота складається із підрозділів: преамбула та концептуальні основи і контрольні бази і висновки і пропозиції, список застосованих джерел та доповнення.

В передмові окреслено роль теми курсової роботи і мету та завдання дослідження й проаналізовано предмет, об’єкт та інформативні матеріали, методи, наукову новизну проекту.

У концептуальному розділі висунуто методичну характеристику предмету роботи, аналіз ступеню розкриття поточних тем вітчизняними та закордонними ученими, визнання і обгрунтування вимоги свого напрямку опрацювання питання, огляд законодавства і бази та наукових джерел й надана характеристика порядку конструкції керування товариства та охарактеризовані його основні показники діяльності й активу і пасиву в русі за колишні 3-4 роки та майбутнє господарювання товариства взагалі й за певними напрямами, оцінювання стосовно ресурсів покращення ефективності функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У методичному розділі розроблено складання програми перевірки й методику перевірки розрахункових операцій в закладах охорони здоров'я й роз'яснено систему бухгалтерського обліку у підприємстві, методику внутрішнього контролювання й реалізація результатів перевірки і складення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях досліджено результати виконаного вивчення за замислом курсової роботи і представлені шляхи щодо вдосконалення контролю розрахункових операцій в закладах охорони здоров'я.

Регістр вживаних джерел збирається з матеріалів, які використовувались при вивченні проблеми. По тексту роботи виставлені виноски на номер джерела у списку.

В додаткових матеріалах надані розроблені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан, форма №2 із фінансових звітів товариства і оцінювальні табличні матеріали й поточні результати оцінювальних розрахунків і інакші матеріали, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено із методикою ВИШі, де він захищався, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Поточна курсова робота була вже якісно здана у київському вищому навчальному закладі. Її можна вживати як зразок для написання Вашої курсової роботи або для точнішого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік товарних запасів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.