Контроль кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади

Курсова робота (код: kr234)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади як об'єкту контролю і ревізії
2. Висвітлення контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади
5. Методика контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Автоматизація контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота включає преамбула й теоретичні рубрики й контрольні основи й висновок, перелік використаної літератури і додаткові матеріали.

У передмові з'ясовано значення тематики курсового проекту і мету й задачі роботи і досліджено предмет та об’єкт та інформаційну базу і методологічні прийоми, отримані результати дослідження.

У концептуальному пункті охарактеризовано методичну сутність предмету роботи, аналіз міри опрацювання цих питань вітчизняними та закордонними науковцями, визнання і підтвердження вимоги власного напряму опрацювання проблеми, обстеження законодавства і підстави і наукових джерел та висунута оцінка системи конструкції керування товариства й проаналізовані його головні дані господарювання, активу і пасиву у русі за останні 3-4 періоди й перспектива розвитку товариства взагалі і за певними шляхами та оцінку стосовно резервів покращення ефективності роботи суб’єкта господарювання.

В методичній частині досліджено планування інспектування та проведення аудиту кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади й розкрито систему бухгалтерського обліку у організації й методику внутрішньогосподарського контролювання і виведення наслідків перевірки, створення звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях окреслено результати виконаного опрацювання за концепцією курсової роботи, висунуті пропозиції стосовно удосконалення перевірки кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади.

Регістр використаних джерел збирається з матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. За текстом курсовика виставлені виноски на число літератури у регістрі.

У додатках виставлені створені студентом конфігурації документів, баланси й звіт про сукупний дохід з річних звітів підприємства та аналітичні таблиці й первинні наслідки аналітичних обрахунків а також інакші джерела, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний відповідно з методичними рекомендаціями університеті, де він захищався, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. За текстом відображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Надана курсова робота була вже якісно захищена у київському інституті. Її можливо застосовувати як шаблон для створення своєї курсової роботи чи для глибшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.