Контроль реалізації товарів підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kr235)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю реалізації товарів підприємств торгівлі в системі управління підприємством
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю реалізації товарів підприємств торгівлі
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Організація і планування контролю реалізації товарів підприємств торгівлі
5. Ревізія реалізації товарів підприємств торгівлі в системі контролю підприємства
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю реалізації товарів підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю реалізації товарів підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає передмова і концептуальні розділи й методичні частини, а також висновок, регістр використаних джерел та додаток.

В передмові досліджено актуальність тематики курсового дослідження, ціль і задачі проекту і представлено предмети та об’єкт та інформаційну базу й методичний спосіб й наукову новизну дослідження.

У теоретичній рубриці обстежено методичну сутність предмету дослідження, аналіз міри розробки поточних питань вітчизняними та зарубіжними вченими, визнання і підтвердження вимоги власного напрямку дослідження проблеми і перегляд права і бази й професіональної літератури й складена аналітика системи побудови керування суб’єкта господарювання та проаналізовані його головні дані діяльності й ресурсів у динаміці за попередні три періоди і перспектива господарювання компанії в цілому і за конкретними курсами і оцінювання стосовно ресурсів покращання якості функціонування фірми.

У аудиторській частині представлено організацію інспектування та здійснення контролю реалізації товарів підприємств торгівлі й проаналізовано систему фінансового обліку в товаристві і методику внутрішньогосподарського контролю й узагальнення наслідків ревізії та складення висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях розроблено результати здійсненого опрацювання за замислом курсової роботи та представлені шляхи відносно удосконалення контролю реалізації товарів підприємств торгівлі.

Реєстр застосованих джерел укладається із матеріалів, що були використані при дослідженні тематики. По тексту роботи виставлені виноски на номер літератури в реєстрі.

У додатках представлені створені автором конфігурації документів, форма №1 і звіт про сукупний дохід з статистичної звітності підприємства й аналітичні табличні матеріали, загальні наслідки аналітичних обрахунків, інакші матеріали, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно із методичними рекомендаціями інституті, в котрому він був захищений, а також згідно до правил МОН України. По тексту вставлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Приведена курсова робота була уже благополучно захищена в столичному інституті. Її можна вживати як шаблон для створення особистої курсової роботи чи для точнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.