Контроль операцій з матеріальними цінностями органів виконавчої влади

Курсова робота (код: kr236)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація операцій з матеріальними цінностями органів виконавчої влади
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії операцій з матеріальними цінностями органів виконавчої влади та огляд спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії операцій з матеріальними цінностями органів виконавчої влади
5. Дослідний етап контролю і ревізії операцій з матеріальними цінностями органів виконавчої влади
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Автоматизація контролю і ревізії операцій з матеріальними цінностями органів виконавчої влади
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з матеріальними цінностями органів виконавчої влади, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія операцій з матеріальними цінностями"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота містить введення і концептуальні рубрики і методологічні частини і висновки і пропозиції, реєстр уживаної літератури, а також додаток.

В вступі окреслено вагомість теми курсового дослідження й ціль й завдання дослідження, вивчено предмет та об’єкти і інформаційну базу та методичні засоби й загальну характеристику дослідження.

В першому пункті досліджено практичну сутність об’єкту курсової, розгляд міри опрацювання поточних питань українськими та іноземними ученими, визнання і обгрунтування доцільності свого напряму дослідження питання й аналіз законодавчої підстави, наукових джерел та зроблена характеристика порядку побудови менеджменту фірми й охарактеризовані його загальні статті діяльності і балансу в русі за попередні три періоди та перспектива діяльності компанії в цілому й за певними шляхами, враження відносно можливостей покращання ефективності роботи товариства.

В аналітичному розділі висунуто планування перевірки, методологію контролю операцій з матеріальними цінностями органів виконавчої влади, розкрито систему фінансового обліку в товаристві та методику внутрішньогосподарського контролювання і узагальнення результатів ревізії й складання висновку контролю.

В висновках і пропозиціях розглянуто наслідки виконаного досліду за ідеєю курсової роботи та окреслені шляхи відносно удосконалення аудиту операцій з матеріальними цінностями органів виконавчої влади.

Реєстр використаної літератури збирається із матеріалів, які були використані при вивченні теми. По тексту курсовика виставлені виноски на номер літератури в регістрі.

В додатках виставлені складені студентом форми документів, баланс і звіт про сукупний дохід із фінансової звітності компанії, інформаційні таблиці і поточні наслідки аналітичних розрахунків а також інакші джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний відповідно із методичними рекомендаціями ВУЗу, де він був захищений, а також узгоджено до установ МОН України. По тексту відображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Поточна курсова робота була вже благополучно захищена у київському ВУЗі. Її можливо застосовувати як приклад для написання власної курсової роботи або для точнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.