Контроль та ревізія видатків по захищеним статтям кошторису

Курсова робота (код: kr237)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація та ревізія видатків по захищеним статтям кошторису
2. Висвітлення контролю і ревізії та ревізія видатків по захищеним статтям кошторису в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії та ревізія видатків по захищеним статтям кошторису
5. Методика контролю і ревізії та ревізія видатків по захищеним статтям кошторису
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії та ревізія видатків по захищеним статтям кошторису
7. Методика контролю і ревізії та ревізія видатків по захищеним статтям кошторису в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю видатків по захищеним статтям кошторису, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота охоплює наступні частини: передмова і теоретичні пункти і практичні частини та висновки і пропозиції, реєстр застосованих джерел, доповнення.

У введенні розглянуто роль теми курсової роботи та ціль й задачі роботи, висвітлено предмети, об’єкт, інформацію і методичні засоби й напрямки апробації дослідження.

У теоретичному розділі наведено загальну сутність об’єкту дослідження, оцінку ступеню розробки цих питань українськими та іноземними фахівцями, визначення і підтвердження вимоги особистого напряму вивчення питання, характеристику законодавства і основи і фахових джерел та надана характеристика становища структури управління товариства й охарактеризовані його основні статті діяльності та активу і пасиву в русі за колишні 3-4 роки і можливості господарювання товариства в цілому та за окремими сторонами та оцінювання відносно ресурсів підвищення якості поведінки суб’єкта господарювання.

У прикладній частині сформульовано систему контролю і проведення аудиту видатків по захищеним статтям кошторису і оцінено систему бухгалтерського обліку в фірмі й методику внутрішнього контролю і реалізація результатів контролю й складання звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях охарактеризовано результати проведеного досліду за ідеєю курсового дослідження й висунуті шляхи стосовно вдосконалення перевірки видатків по захищеним статтям кошторису.

Список застосованої літератури збирається із матеріалів, що були використані при дослідженні проблеми. По тексту роботи виставлені посилання на номер джерела в регістрі.

В додатку показані розроблені автором шаблони документів, форма №1 і звіт про сукупний дохід із статистичної звітності підприємства, інформативні табличні матеріали і попередні результати оцінювальних обчислень і інакші джерела, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний відповідно із методологічними рекомендаціями інституті, де він був захищений, а також відповідно до правил МОН України. По тексту зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Ця курсова робота була вже якісно захищена у київському ВУЗі. Її можливо використовувати як приклад для створення особистої курсової роботи або для точнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.