Контроль витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr238)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організація і планування контролю витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
5. Ревізія витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі в системі контролю підприємства
6. Методика контролю і ревізії витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота містить вступ і теоретичні бази, а також методологічні розділи та висновок, регістр застосованої літератури, додаткові матеріали.

У преамбулі висунуто актуальність тематики курсової роботи і мету та завдання дослідження й сформульовано предмет й об’єкти та інформацію і методичні засади, наукову новизну дослідження.

В першій частині висвітлено економічну сутність об’єкту роботи, оцінку міри опрацювання поточних проблем нашими та іноземними фахівцями, визнання і доказ вимоги особистого напряму опрацювання питання й огляд нормативної бази і професійних джерел, зроблена аналітика системи побудови керування суб’єкта господарювання й проаналізовані його основні дані діяльності й балансу у динаміці за колишні 3-4 роки та можливості господарювання товариства загалом й за деякими напрямами, оцінки стосовно резервів покращення ефективності функціонування товариства.

У дослідному розділі висвітлено складання програми інспектування і здійснення перевірки витрат ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі, розглянуто систему бухгалтерського обліку у організації й методику внутрішньогосподарського контролювання і узагальнення наслідків контролю, складення висновку контролю.

В висновках і пропозиціях охарактеризовано наслідки проведеного вивчення за темою курсового дослідження та описані пропозиції щодо покращення перевірки витрат ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі.

Список використаних джерел збирається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. По тексту роботи вставлені посилання на номер джерела в списку.

У додатках показані створені автором конфігурації документів, баланс, форма №2 з статистичних звітів підприємства і інформаційні табличні матеріали а також загальні результати аналітичних обрахунків а також інші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений відповідно із методологією ВУЗу, де він був захищений, а також узгоджено до установ МОН України. По тексту відображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку управління. Дана курсова робота була вже вдало здана у провідному університеті. Її можна використовувати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи або для більшого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.