Контроль використання та списання лікарських засобів у системі управління установою охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr239)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика використання та списання лікарських засобів у системі управління установою охорони здоров'я
2. Висвітлення контролю і ревізії використання та списання лікарських засобів у системі управління установою охорони здоров'я в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії використання та списання лікарських засобів у системі управління установою охорони здоров'я
5. Дослідний етап контролю і ревізії використання та списання лікарських засобів у системі управління установою охорони здоров'я
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії використання та списання лікарських засобів у системі управління установою охорони здоров'я
7. Проведення контролю і ревізії використання та списання лікарських засобів у системі управління установою охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю використання та списання лікарських засобів у системі установою охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота має такі розділи як введення та теоретичні основи, а також методичні частини, висновок, реєстр уживаної літератури та додатки.

У передмові окреслено роль теми курсової роботи та мету, завдання проекту та розкрито предмети, об’єкт й інформативні матеріали, методичний спосіб, отримані результати дослідження.

У першому пункті окреслено фінансову сутність предмету роботи, розгляд рівня розробки поточних проблем нашими та зарубіжними науковцями, визначення і підтвердження вимоги свого напрямку вивчення питання, обстеження нормативної основи й фахових джерел, висунута оцінка системи побудови керування суб’єкта господарської діяльності, оцінені його головні дані діяльності, балансу у динаміці за останні 3-4 періоди й можливості господарювання фірми взагалі та за конкретними сторонами і оцінки стосовно можливостей покращання ефективності поведінки фірми.

У методологічному пункті висвітлено планування контролю та здійснення перевірки використання та списання лікарських засобів у системі установою охорони здоров'я і охарактеризовано систему бухгалтерського обліку у компанії і методику внутрішньогосподарського контролю, виведення наслідків контролю й створення звіту контролю.

В висновку обстежено результати виконаного досліду за ідеєю курсової роботи й окреслені пропозиції стосовно удосконалення контролю використання та списання лікарських засобів у системі установою охорони здоров'я.

Перелік уживаних джерел складається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом роботи проставлені посилання на номер літератури в списку.

У додаткових матеріалах виставлені розроблені автором форми документів, баланси та звіти про фінансові результати із фінансової звітності суб’єкта господарської діяльності, оцінювальні таблиці, поточні результати аналітичних обрахунків та другі джерела, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено з методологічними рекомендаціями ВИШі, в котрому він був зданий, а також згідно до вимог МОН України. По тексту вставлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Поточна курсова робота була вже успішно захищена у столичному університеті. Її можливо вживати як шаблон для виготовлення Вашої курсової роботи чи для глибшого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік, аналіз і аудит орендних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.