Контроль використання виробничих матеріальних запасів

Курсова робота (код: kr240)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність використання виробничих матеріальних запасів
2. Нормативно-правове регулювання контролю використання виробничих матеріальних запасів і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Планування контролю і ревізії використання виробничих матеріальних запасів
5. Методика контролю використання виробничих матеріальних запасів
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю використання виробничих матеріальних запасів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю використання виробничих матеріальних запасів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія використання виробничих матеріальних запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на: введення, концептуальні бази, методологічні бази й висновки і пропозиції, регістр використаної літератури, додаткові матеріали.

В вступі розроблено роль тематики курсової роботи і ціль, завдання проекту й визначено предмети і об’єкт та інформаційну базу, методичний спосіб, напрямки апробації дослідження.

В концептуальній рубриці вивчено практичний зміст об’єкту роботи, аналіз рівня розкриття досліджуваних тем нашими та закордонними вченими, визнання і підтвердження доцільності свого напрямку дослідження проблеми, огляд законодавчої підстави і спеціальних джерел і надана характеристика становища побудови керування суб’єкта господарської діяльності і оцінені його загальні дані діяльності і активу і пасиву у динаміці за останні три періоди і можливості діяльності компанії взагалі й за відокремленими сторонами і оцінку відносно ресурсів покращення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

В методологічній частині визначено організацію інспектування й здійснення контролю використання виробничих матеріальних запасів й розроблено систему бухгалтерського обліку у підприємстві та методику внутрішнього контролювання й реалізація наслідків ревізії, складання звіту аудиту.

У висновку вивчено результати зробленого опрацювання за замислом курсового проекту й виведені пропозиції стосовно покращення перевірки використання виробничих матеріальних запасів.

Регістр використаної літератури укладається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом курсовика вставлені виноски на номер літератури у реєстрі.

В доповненнях представлені розроблені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про сукупний дохід із фінансових звітів підприємства і оцінювальні таблиці а також попередні результати аналітичних розрахунків і другі джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно з методичкою університеті, де він захищався, а також відповідно до потреб МОН України. По тексту вставлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Надана курсова робота була уже успішно складена в провідному університеті. Її можна використовувати як зразок для виготовлення власної курсової роботи чи для більшого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит основних засобів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.