Контроль операцій з товарними ресурсами підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kr241)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю операцій з товарними ресурсами підприємств торгівлі в системі управління підприємством
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю операцій з товарними ресурсами підприємств торгівлі
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційна стадія контролю операцій з товарними ресурсами підприємств торгівлі
5. Методика контролю операцій з товарними ресурсами підприємств торгівлі
6. Методика контролю і ревізії операцій з товарними ресурсами підприємств торгівлі в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з товарними ресурсами підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота структурується на: преамбула й концептуальні бази, аудиторські пункти, висновки і пропозиції, перелік застосованих джерел й додаток.

У передмові визначено важливість тематики курсового дослідження, мету та завдання дослідження і оцінено предмети і об’єкти і інформативні матеріали та методологічні прийоми і загальну характеристику роботи.

В першій частині надано методичну характеристику предмету роботи, розгляд рівня опрацювання цих питань вітчизняними та іноземними фахівцями, визначення і доведення вимоги власного напрямку дослідження питання і аналіз законодавчої підстави і професіональних джерел, складена характеристика системи конструкції менеджменту суб’єкта господарювання та проаналізовані його загальні показники господарювання і ресурсів в русі за останні 3-4 періоди, перспективи господарювання компанії взагалі, за окремими сторонами, враження стосовно можливостей покращання якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.

В методичній частині простежено систему інспектування і здійснення перевірки операцій з товарними ресурсами підприємств торгівлі й досліджено систему бухобліку в товаристві, методику внутрішнього контролю і виведення наслідків ревізії і складання звіту перевірки.

В висновку роз'яснено результати проведеного вивчення за задумом курсового дослідження й окреслені пропозиції для вдосконалення контролю операцій з товарними ресурсами підприємств торгівлі.

Регістр уживаних джерел збирається з матеріалів, що були використані при вивченні тематики. За текстом роботи вставлені виноски на число джерела у списку.

У доповненнях виставлені розроблені студентом шаблони документів, баланс та звіт про сукупний дохід із статистичних звітів товариства й оцінювальні табличні матеріали і попередні наслідки оцінювальних обчислень й інакші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик написаний згідно з методологією ВИШі, в котрому він був захищений, а також згідно до правил МОН України. За текстом відображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Дійсна курсова робота була уже успішно захищена у провідному університеті. Її можна вживати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для глибшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.