Аналіз можливого банкрутства підприємства

Курсова робота (код: kr257)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність ризику банкрутства суб'єктів господарювання
2. Нормативно-правова база аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання
6. Факторний аналіз ризику банкрутства суб'єктів господарювання
7. Аналіз ризику банкрутства суб'єктів господарювання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки можливого банкрутства підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висунуто актуальність аналізу втрати платоспроможності, охарактеризовано мету і завдання дослідження, а також проаналізовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи опрацьовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, визначено теорію аналізу можливості банкрутства підприємства, окреслено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, роз'яснено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, вивчено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, обстежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи з'ясовано економічний аналіз об’єкта дослідження, висвітлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено аналіз структури і динаміки можливого банкрутства підприємства, розкрито розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, зумовлено здійснення чинникового аналізу, наведено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, досліджено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано путі, що призводять до вдосконалення аналізу можливості банкрутства підприємства в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.