Аналіз виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr263)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
5. Проведення аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
7. Методика аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розглянуто актуальність аналізу доходів і фінансування закладів, окреслено мету і завдання дослідження, а також розроблено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження сформульовано місце аналізу в управлінні підприємством, оглянуто теорію аналізу кошторису бюджетних установ, простежено нормативно-правову базу з аналізу, охарактеризовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, висунуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, роз'яснено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи визначено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, надано інформаційне забезпечення та методи аналізу, з'ясовано аналіз структури і динаміки виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я, досліджено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розкрито здійснення чинникового аналізу, опрацьовано економічний аналіз якості користування, проаналізовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено шляхи поліпшення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.