Економічний аналіз інтенсивності та ефективності використання капіталу підприємства

Курсова робота (код: kr270)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності інтенсивності та ефективності використання капіталу підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу інтенсивності та ефективності використання капіталу підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу інтенсивності та ефективності використання капіталу підприємства
5. Проведення аналізу інтенсивності та ефективності використання капіталу підприємства
6. Визначення впливу факторів при аналізі інтенсивності та ефективності використання капіталу підприємства
7. Методика аналізу інтенсивності та ефективності використання капіталу підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки інтенсивності та ефективності використання капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі наведено актуальність аналізу джерел фінансування, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи висвітлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, роз'яснено науковий зміст власного капіталу підприємства, оглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розкрито основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, сформульовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, надано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи охарактеризовано розробку і обґрунтування методики аналізу, проаналізовано організаційно-інформаційну модель аналізу, вивчено аналіз структури і динаміки інтенсивності та ефективності використання капіталу підприємства, розглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, досліджено методику факторного аналізу, оцінено математичний розрахунок результатів застосування, визначено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено направлення щодо покращення аналізу власного капіталу підприємства в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.