Економічний аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці

Курсова робота (код: kr272)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
2. Законодавче забезпечення аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
5. Методика загального аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
6. Факторний аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
7. Методика аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання трудових ресурсів та фонду оплати праці, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі роз'яснено актуальність аналізу ефективності використання трудових ресурсів, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи оглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, обстежено теорію аналізу праці та її продуктивності на підприємстві, досліджено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, проаналізовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, простежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи висунуто економічний аналіз об’єкта дослідження, з'ясовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розглянуто організацію і здійснення оцінки наявності використання трудових ресурсів та фонду оплати праці, визначено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, окреслено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, представлено економічний аналіз якості користування, охарактеризовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.