Фінансовий аналіз матеріальних оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr278)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
2. Законодавче забезпечення аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
5. Проведення аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
6. Факторний аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки матеріальних оборотних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз матеріальних оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі представлено актуальність аналізу обігових ресурсів, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також окреслено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розкрито роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розглянуто економічну сутність оборотних активів підприємства, опрацьовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, надано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, визначено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, обстежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи висвітлено розробку і обґрунтування методики аналізу, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, зумовлено організацію і здійснення оцінки наявності матеріальних оборотних активів підприємств, оглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, простежено аналіз впливу факторів на результативний показник, оцінено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висунуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.