Економічний аналіз виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями

Курсова робота (код: kr284)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висвітлено актуальність аналізу доходів і фінансування закладів, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження наведено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, охарактеризовано теорію аналізу кошторису бюджетних установ, зумовлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, досліджено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, представлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розроблено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи вивчено економічний аналіз об’єкта дослідження, окреслено організаційно-інформаційну модель аналізу, надано аналіз структури і динаміки виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, розглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, опрацьовано здійснення чинникового аналізу, оцінено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висунуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.