Аналіз витрат на утримання органів державної фінансової інспекції
Курсова робота (код: kr292)
Зміст
1. Характеристика витрат на утримання контрольно-ревізійних органів як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
5. Процес аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
6. Методика факторного аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат на утримання органів державної фінансової інспекції, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Структура курсової роботи по проблемі
Надана курсова робота містить передмова й теоретичні основи і прикладні рубрики й висновки і пропозиції, регістр застосованої літератури й додаткові матеріали.
У введенні оцінено роль тематики курсового проекту і ціль і задачі проекту, з'ясовано предмет та об’єкти й інформаційні бази й методичні засади, напрямки апробації роботи.
В теоретичній частині висунуто практичний зміст предмету дослідження, оцінку ступеню опрацювання досліджуваних тем українськими та іноземними науковцями, визначення і підтвердження необхідності власного напряму дослідження теми й обстеження правової бази й професіональної літератури і зроблена оцінка становища побудови управління фірми, охарактеризовані його головні дані діяльності й ресурсів в русі за попередні три роки, перспектива господарювання суб’єкта господарської діяльності в цілому і за відокремленими шляхами та враження стосовно можливостей покращення якості поведінки фірми.
У практичному розділі з'ясовано організацію інспектування, здійснення контролю витрат на утримання органів державної фінансової інспекції та визначено систему бухобліку у організації й методику внутрішнього контролювання й узагальнення результатів контролю, складення висновку контролю.
В висновку визначено результати здійсненого вивчення за ідеєю курсової роботи, окреслені пропозиції відносно покращення аудиту витрат на утримання органів державної фінансової інспекції.
Перелік застосованої літератури складається із матеріалів, що були використані при вивченні теми. По тексту роботи проставлені посилання на число джерела у переліку.
У додатку виставлені розроблені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіти про фінансові результати із річної звітності суб’єкта господарської діяльності а також оцінювальні таблиці і первинні результати аналітичних обрахунків і інакші джерела, застосовані у курсовому проекті.
Курсовик створений згідно із методичними рекомендаціями ВИШі, в котрому він був зданий, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу менеджменту. Дана курсова робота була уже якісно захищена у столичному університеті. Її можна вживати як приклад для написання власної курсової роботи чи для більшого розучування тематики дослідження.