Фінансовий аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr295)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
5. Методика загального аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
6. Методика факторного аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
7. Аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висунуто актуальність аналізу розрахунків з дебіторами, вивчено мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження досліджено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розкрито економічну сутність дебіторської заборгованості підприємства, опрацьовано законодавчі акти і літературу з аналізу, зумовлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, окреслено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи наведено розробку і обґрунтування методики аналізу, простежено організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено вертикальний і горизонтальний аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства, роз'яснено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розглянуто здійснення чинникового аналізу, сформульовано математичний розрахунок результатів застосування, обстежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено шляхи поліпшення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.