Аналіз операцій з грошовими коштами бюджетних установ

Курсова робота (код: kr303)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Факторний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Методика аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розглянуто актуальність аналізу готівкових і безготівкових монетарних активів, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також оглянуто інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, охарактеризовано сутнісне значення грошових коштів підприємства, представлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, зумовлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, наведено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, сформульовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи вивчено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, з'ясовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, досліджено організацію і здійснення оцінки наявності операцій з грошовими коштами бюджетних установ, оцінено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, окреслено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висунуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, надано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових коштів підприємства в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансових результатів діяльності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.