Фінансовий аналіз фінансування та використання коштів з бюджету

Курсова робота (код: kr305)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансування та цільового використання бюджетних коштів як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Методика факторного аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Методика аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та використання коштів з бюджету, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі досліджено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також розкрито інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи вивчено місце аналізу в управлінні підприємством, простежено науковий зміст спеціальних коштів бюджетних установ, окреслено нормативно-правову базу з аналізу, визначено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, опрацьовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи розроблено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, роз'яснено методику загального аналізу фінансування та використання коштів з бюджету, представлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висунуто аналіз впливу факторів на результативний показник, висвітлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, з'ясовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік товарних запасів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.