Контроль дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kr321)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
2. Нормативно-правове регулювання контролю дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Організація і планування контролю дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
5. Методика контролю дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
6. Автоматизація контролю дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота має такі розділи як передмова і концептуальні пункти й практичні основи і висновки і пропозиції, перелік вживаних джерел й доповнення.

У вступі розглянуто актуальність тематики курсового проекту, мету й задачі роботи й визначено предмети й об’єкти, інформаційні бази та методологічні прийоми та наукову новизну дослідження.

У теоретичній частині оглянуто загальну характеристику предмету курсової, аналіз міри розробки досліджуваних тем вітчизняними та зарубіжними науковцями, визнання і доведення необхідності власного напрямку дослідження питання й аналіз права і бази, професіональних джерел та зроблена характеристика стану конструкції менеджменту товариства, проаналізовані його загальні статті діяльності та активу і пасиву у динаміці за попередні три роки й можливості розвитку товариства в цілому та за окремими шляхами та враження відносно можливостей покращання ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В аудиторському розділі з'ясовано планування інспектування та проведення перевірки дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі та висвітлено систему фінансового обліку у фірмі й методику внутрішнього контролю та узагальнення наслідків перевірки й складання висновку контролю.

В висновку розкрито наслідки проведеного опрацювання за ідеєю курсового проекту і описані напрями для покращання контролю дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі.

Регістр вживаної літератури збирається з матеріалів, які були використані при розгляді теми. За текстом роботи виставлені виноски на номер джерела у реєстрі.

В додатках показані складені автором форми документів, баланси й звіт про сукупний дохід з фінансових звітів підприємства й аналітичні табличні матеріали і загальні результати аналітичних розрахунків і інші матеріали, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно із методологічними рекомендаціями інституті, в якому він був зданий, а також узгоджено до установ МОН України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Поточна курсова робота була уже вдало здана в столичному вищому навчальному закладі. Її можна вживати як зразок для написання своєї курсової роботи або для точнішого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.