Контроль товарних запасів підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kr322)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика товарних операцій підприємств торгівлі
2. Нормативно-правове регулювання контролю товарних операцій підприємств торгівлі і аналіз спеціальної літератури
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю товарних операцій підприємств торгівлі
5. Дослідна стадія контролю і ревізії товарних операцій підприємств торгівлі
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю товарних операцій підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю товарних запасів підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота охоплює наступні частини: вступ й теоретичні бази і прикладні розділи і висновки і пропозиції, регістр використаної літератури та додаткові матеріали.

В преамбулі з'ясовано значення теми курсової роботи, мету, завдання дослідження та охарактеризовано предмет, об’єкт й інформативні матеріали і методичні засоби і отримані результати дослідження.

У теоретичній частині визначено фінансове поняття об’єкту курсової, оцінку міри розкриття досліджуваних проблем нашими та зарубіжними фахівцями, визначення і доведення доцільності особистого напряму вивчення проблеми, аналіз правової бази і професійної літератури, зроблена оцінка системи структури управління фірми і охарактеризовані його основні статті діяльності й балансу у динаміці за останні 3-4 періоди та перспективи господарювання компанії загалом й за конкретними курсами й оцінку стосовно запасів підвищення ефективності роботи товариства.

В другій рубриці оглянуто складання програми перевірки та здійснення контролю товарних запасів підприємств торгівлі, окреслено систему бухгалтерського обліку в компанії та методику внутрішньогосподарського контролю та реалізація наслідків контролю, складання висновку контролю.

В висновках і пропозиціях сформульовано результати зробленого дослідження за ідеєю курсового дослідження, описані напрями стосовно вдосконалення аудиту товарних запасів підприємств торгівлі.

Список уживаної літератури укладається із матеріалів, які використовувались при дослідженні теми. За текстом роботи виставлені виноски на число літератури в реєстрі.

У доповненнях представлені розроблені студентом конфігурації документів, баланси, звіт про сукупний дохід з річних звітів суб’єкта господарювання та інформативні табличні матеріали, попередні наслідки оцінювальних обчислень й інакші матеріали, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно з методичними рекомендаціями інституті, в якому він був захищений, а також узгоджено до потреб МОН України. За текстом надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу керування. Поточна курсова робота була вже якісно здана у київському ВУЗі. Її можливо споживати як шаблон для виготовлення особистої курсової роботи чи для глибшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.