Контроль формування й використання запасів торгівельного підприємства

Курсова робота (код: kr324)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю формування й використання запасів торгівельного підприємства в системі управління підприємством
2. Нормативно-правове регулювання контролю формування й використання запасів торгівельного підприємства і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Планування контролю і ревізії формування й використання запасів торгівельного підприємства
5. Ревізія формування й використання запасів торгівельного підприємства в системі контролю підприємства
6. Автоматизація контролю формування й використання запасів торгівельного підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю формування й використання запасів торгівельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія формування й використання запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота складається із підрозділів: введення, теоретичні бази та прикладні рубрики та висновки і пропозиції, регістр використаної літератури, а також додаткові матеріали.

У передмові розглянуто значення теми курсової роботи та мету й задачі проекту і охарактеризовано предмети, об’єкти, інформаційні бази і методичні засоби та наукову новизну роботи.

В першій частині окреслено методичний зміст об’єкту дослідження, оцінку міри розробки цих питань вітчизняними та іноземними фахівцями, визнання і доказ потреби особистого напряму опрацювання проблеми й огляд нормативної бази і фахової літератури, надана оцінка стану побудови керування компанії та проаналізовані його основні статті діяльності, ресурсів в русі за попередні три роки і перспективи господарювання товариства взагалі та за окремими шляхами та враження стосовно можливостей покращання якості роботи суб’єкта господарювання.

В методичному пункті роз'яснено планування контролю, методологію аудиту формування й використання запасів торгівельного підприємства, простежено систему бухгалтерського обліку у підприємстві та методику внутрішнього контролювання і виведення результатів ревізії, складення висновку перевірки.

В висновку розроблено результати зробленого дослідження за концепцією курсової роботи і висунуті шляхи відносно вдосконалення перевірки формування й використання запасів торгівельного підприємства.

Перелік уживаної літератури збирається із матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. По тексту курсовика виставлені виноски на номер літератури у списку.

У доповненнях надані розроблені студентом шаблони документів, баланси та звіти про фінансові результати із статистичних звітів підприємства і аналітичні табличні матеріали й попередні наслідки аналітичних обчислень а також інакші матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено з методологічними рекомендаціями ВИШі, в котрому він був зданий, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту представлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу керування. Поточна курсова робота була вже успішно захищена в провідному вищому навчальному закладі. Її можна споживати як стандарт для створення своєї курсової роботи чи для сильнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.