Контроль виконання спеціального фонду кошторису бюджетних установ

Курсова робота (код: kr325)

Предмет: фінанси

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організаційний етап контролю і ревізії виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
5. Дослідний етап контролю і ревізії виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
7. Проведення контролю і ревізії виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансів виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота охоплює наступні частини: введення, а також теоретичні основи та практичні бази, а також висновки і пропозиції, список уживаної літератури і додатки.

У передмові роз'яснено актуальність тематики курсової роботи та мету й задачі роботи, оглянуто предмети і об’єкти й інформативні матеріали і методи й загальну характеристику роботи.

В першій рубриці роз'яснено загальну характеристику предмету курсової, аналіз рівня розробки цих тем українськими та зарубіжними ученими, визнання і підтвердження необхідності особистого напрямку вивчення проблеми й аналіз права і бази, спеціальної літератури та складена аналітика стану побудови менеджменту підприємства, проаналізовані його головні дані діяльності та активу і пасиву у русі за колишні 3-4 періоди й майбутнє господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі та за конкретними напрямами, враження стосовно резервів покращення ефективності поведінки фірми.

У дослідній рубриці роз'яснено складання програми інспектування й здійснення перевірки виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи та сформульовано систему бухобліку в фірмі та методику внутрішньогосподарського контролю, реалізація наслідків ревізії, створення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях розкрито наслідки здійсненого вивчення за темою курсового проекту та висунуті шляхи відносно покращання аудиту виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи.

Перелік використаної літератури збирається із матеріалів, які використовувались при вивченні проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на номер джерела в регістрі.

У доповненнях виставлені розроблені автором конфігурації документів, форма №1 і звіт про фінансові результати з фінансових звітів суб’єкта господарювання й оцінювальні табличні матеріали а також загальні наслідки оцінювальних обрахунків та другі джерела, використані у курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено із методологічними рекомендаціями ВИШі, в котрому він був зданий, а також згідно до правил МОН України. По тексту представлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Ця курсова робота була вже якісно захищена у провідному університеті. Її можна використовувати як приклад для створення своєї курсової роботи або для сильнішого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.