Контроль розрахункових операцій підприємств

Курсова робота (код: kr326)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність розрахункових операцій підприємств
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю розрахункових операцій підприємств
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Організаційна стадія контролю розрахункових операцій підприємств
5. Методика контролю розрахункових операцій підприємств
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю розрахункових операцій підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю розрахункових операцій підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія розрахункових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: введення, концептуальні розділи, а також прикладні рубрики, висновки і пропозиції, регістр вживаних джерел, а також додаткові матеріали.

У передмові роз'яснено важливість теми курсового проекту і ціль й завдання роботи та наведено предмети, об’єкти, інформативні матеріали та методичні засоби й наукову новизну роботи.

У концептуальному пункті обстежено загальну суть об’єкту роботи, розгляд рівня розробки досліджуваних тем українськими та іноземними науковцями, визнання і обгрунтування необхідності особистого напрямку опрацювання питання і огляд нормативної основи та професіональної літератури, надана характеристика становища побудови менеджменту суб’єкта господарювання і охарактеризовані його основні дані господарювання, ресурсів в русі за попередні 3-4 періоди й майбутнє господарювання фірми загалом і за конкретними шляхами і оцінювання стосовно запасів підвищення якості поведінки компанії.

В практичному пункті роз'яснено організацію контролю, методологію аудиту розрахункових операцій підприємств і представлено систему фінансового обліку у фірмі та методику внутрішнього контролювання, реалізація результатів контролю і складення висновку контролю.

В висновках і пропозиціях вивчено наслідки здійсненого вивчення за задумом курсової роботи і показані путі відносно вдосконалення перевірки розрахункових операцій підприємств.

Перелік застосованих джерел складається з матеріалів, що були використані при дослідженні теми. По тексту курсовика вставлені посилання на номер джерела в регістрі.

В додаткових матеріалах показані розроблені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан, форма №2 з статистичної звітності суб’єкта господарської діяльності та аналітичні табличні матеріали а також попередні результати оцінювальних обчислень й інакші джерела, використані у курсовому проекті.

Курсовик створений згідно із методичкою вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту зображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу менеджменту. Надана курсова робота була уже успішно захищена у київському вищому навчальному закладі. Її можна вживати як шаблон для створення власної курсової роботи чи для точнішого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.