Контроль поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення

Курсова робота (код: kr327)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Планування контролю і ревізії поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
5. Дослідна стадія контролю і ревізії поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
6. Методика контролю і ревізії поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота має такі розділи як вступ й концептуальні розділи та методичні частини, висновок, реєстр уживаної літератури, доповнення.

У передмові надано важливість тематики курсової роботи, мету й завдання дослідження і висунуто предмет та об’єкт, інформаційну базу і методи й наукову новизну роботи.

В теоретичному розділі розроблено методичну характеристику предмету роботи, розгляд ступеню опрацювання поточних тем українськими та іноземними вченими, визначення і підтвердження доцільності свого напрямку дослідження теми і оцінку нормативної бази і фахової літератури та висунута аналітика становища побудови керування товариства й оцінені його головні дані діяльності і ресурсів у динаміці за попередні три роки, перспектива діяльності компанії взагалі й за відокремленими шляхами, оцінки щодо ресурсів підвищення якості поведінки фірми.

У методичному пункті висунуто систему перевірки, методику перевірки поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення та охарактеризовано систему бухгалтерського обліку у підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролювання та узагальнення наслідків ревізії та складення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях визначено наслідки виконаного досліду за концепцією курсового дослідження й виставлені пропозиції відносно покращення перевірки поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення.

Регістр використаних джерел збирається з матеріалів, які використовувались при вивченні проблеми. За текстом курсовика вставлені посилання на число джерела в переліку.

У додаткових матеріалах виставлені розроблені студентом конфігурації документів, баланси й звіт про сукупний дохід із статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності, оцінювальні таблиці, поточні наслідки аналітичних обрахунків а також другі матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно із методикою університеті, в якому він був зданий, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Запропонована курсова робота була уже вдало складена в київському вищому навчальному закладі. Її можна споживати як шаблон для виготовлення Вашої курсової роботи або для точнішого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.