Контроль формування і використання запасів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr328)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація формування і використання запасів бюджетних установ
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії формування і використання запасів бюджетних установ
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії формування і використання запасів бюджетних установ
5. Контроль і ревізія формування і використання запасів бюджетних установ
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії формування і використання запасів бюджетних установ
7. Методика контролю і ревізії формування і використання запасів бюджетних установ в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю формування і використання запасів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія формування і використання запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота має такі розділи як передмова, концептуальні бази та контрольні рубрики та висновок, перелік використаних джерел, додаток.

У вступі вивчено роль теми курсового дослідження й ціль, завдання роботи та обстежено предмет і об’єкт й інформацію та методичні засоби і отримані результати проекту.

В теоретичному пункті роз'яснено загальну характеристику предмету роботи, оцінку рівня опрацювання поточних питань вітчизняними та закордонними науковцями, визнання і підтвердження потреби особистого напрямку дослідження теми й аналіз права і підстави і наукових джерел, висунута аналітика становища структури керування суб’єкта господарської діяльності і охарактеризовані його головні дані господарювання та балансу у динаміці за колишні 3-4 роки та перспектива господарювання фірми взагалі та за певними курсами й враження відносно ресурсів покращення якості роботи фірми.

У практичному пункті простежено складання програми перевірки і здійснення аудиту формування і використання запасів бюджетних установ, розкрито систему бухгалтерського обліку у товаристві та методику внутрішнього контролю, виведення результатів ревізії, складання звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях визначено наслідки зробленого досліду за темою курсової роботи й виведені шляхи для удосконалення контролю формування і використання запасів бюджетних установ.

Реєстр уживаної літератури укладається із матеріалів, які використовувались при вивченні теми. За текстом роботи вставлені виноски на число літератури в регістрі.

В додатку представлені розроблені студентом форми документів, баланси й звіти про фінансові результати з річної звітності фірми й оцінювальні табличні матеріали, загальні наслідки оцінювальних обчислень і інакші джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно із методикою університеті, в котрому він захищався, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу керування. Приведена курсова робота була уже вдало здана у київському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як стандарт для виготовлення Вашої курсової роботи або для точнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.