Контроль збереження та використання капіталу акціонерних товариств

Курсова робота (код: kr329)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність збереження та використання капіталу акціонерних товариств
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю збереження та використання капіталу акціонерних товариств
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Планування контролю і ревізії збереження та використання капіталу акціонерних товариств
5. Ревізія збереження та використання капіталу акціонерних товариств в системі контролю підприємства
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю збереження та використання капіталу акціонерних товариств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю збереження та використання капіталу акціонерних товариств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія збереження та використання капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота охоплює наступні частини: введення і теоретичні бази, а також методологічні бази, висновки і пропозиції, регістр уживаної літератури й додаток.

В введенні розкрито вагомість теми курсового дослідження та мету, завдання роботи і висвітлено предмет і об’єкт та інформаційні бази й методологічні прийоми й наукову новизну дослідження.

В концептуальній рубриці розкрито методичний зміст об’єкту роботи, аналіз ступеню розкриття цих проблем нашими та закордонними науковцями, визначення і обгрунтування вимоги особистого напряму вивчення питання й характеристику права і бази і наукової літератури і складена оцінка становища структури менеджменту фірми й охарактеризовані його головні статті діяльності і балансу в русі за попередні 3-4 періоди й майбутнє розвитку фірми взагалі й за конкретними напрямами й оцінювання стосовно можливостей покращення якості поведінки товариства.

В дослідному розділі опрацьовано систему перевірки і методологію аудиту збереження та використання капіталу акціонерних товариств і обстежено систему бухобліку у фірмі і методику внутрішнього контролю і реалізація наслідків перевірки, написання звіту аудиту.

В висновку роз'яснено результати виконаного дослідження за концепцією курсового дослідження та репрезентовані путі стосовно удосконалення аудиту збереження та використання капіталу акціонерних товариств.

Перелік застосованої літератури складається із матеріалів, які використовувались при вивченні проблеми. За текстом роботи вставлені посилання на номер джерела у списку.

В доповненнях надані розроблені студентом конфігурації документів, баланс й звіт про сукупний дохід із фінансової звітності суб’єкта господарської діяльності та інформаційні таблиці а також первинні результати оцінювальних обрахунків, другі джерела, використані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений узгоджено із методологією інституті, в котрому він захищався, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Поточна курсова робота була вже успішно захищена у столичному вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як приклад для написання Вашої курсової роботи чи для точнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.