Контроль видатків в закладах освіти

Курсова робота (код: kr330)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика видатків в закладах освіти
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії видатків в закладах освіти та огляд спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії видатків в закладах освіти
5. Контроль і ревізія видатків в закладах освіти
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії видатків в закладах освіти
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю видатків в закладах освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота складається із підрозділів: вступ і концептуальні пункти і практичні основи й висновок, реєстр використаних джерел та доповнення.

У передмові обстежено актуальність теми курсової роботи й мету та задачі проекту, проаналізовано предмети й об’єкт та інформацію й методичні засади й загальну характеристику дослідження.

В концептуальному розділі розроблено методичну характеристику об’єкту курсової, оцінку міри опрацювання поточних питань нашими та зарубіжними фахівцями, визнання і доказ доцільності власного напряму вивчення теми та огляд нормативної підстави й спеціальної літератури і зроблена характеристика системи структури менеджменту суб’єкта господарської діяльності, оцінені його загальні дані господарювання, активу і пасиву у русі за колишні три періоди і можливості діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом і за деякими напрямами, оцінювання відносно ресурсів покращання якості роботи товариства.

У дослідному пункті висунуто систему контролю, проведення перевірки видатків в закладах освіти та визначено систему бухобліку у підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролю, виведення результатів контролю та створення висновку контролю.

В висновку висвітлено наслідки проведеного опрацювання за задумом курсової роботи та репрезентовані путі відносно покращання аудиту видатків в закладах освіти.

Реєстр уживаних джерел збирається із матеріалів, що використовувались при розгляді тематики. По тексту курсовика проставлені виноски на номер джерела у переліку.

В доповненнях представлені створені студентом шаблони документів, баланси і форма №2 з статистичної звітності суб’єкта господарської діяльності й аналітичні табличні матеріали а також поточні результати оцінювальних обрахунків та інші матеріали, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений узгоджено з методологією університеті, в котрому він захищався, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Ця курсова робота була вже благополучно здана у провідному університеті. Її можна споживати як зразок для виготовлення особистої курсової роботи або для сильнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.