Контроль і ревізія фінансування та використання бюджетних коштів

Курсова робота (код: kr331)

Предмет: фінанси

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація фінансування та цільового використання бюджетних коштів
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії фінансування та цільового використання бюджетних коштів
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Методика контролю і ревізії фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії фінансування та цільового використання бюджетних коштів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансів фінансування та використання бюджетних коштів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота охоплює наступні частини: преамбула, концептуальні бази, аудиторські пункти й висновки і пропозиції, реєстр застосованих джерел, а також додаткові матеріали.

В вступі розкрито актуальність тематики курсового проекту й ціль й задачі проекту та опрацьовано предмет, об’єкт та інформаційну базу й методичні засади, наукову новизну дослідження.

У концептуальній рубриці оглянуто практичну сутність об’єкту роботи, оцінку ступеню розкриття поточних питань нашими та закордонними вченими, визначення і підтвердження доцільності особистого напрямку вивчення теми, обстеження права і підстави і професійних джерел, подана аналітика становища структури управління фірми й проаналізовані його головні статті діяльності і активу і пасиву у русі за колишні три роки, перспективи діяльності фірми загалом, за деякими сторонами, оцінки відносно резервів покращення ефективності роботи компанії.

У прикладному пункті з'ясовано організацію контролю та методику контролю фінансування та використання бюджетних коштів й розглянуто систему бухгалтерського обліку в організації й методику внутрішнього контролювання, виведення результатів перевірки й складення висновку аудиту.

У висновку висвітлено результати здійсненого опрацювання за задумом курсового проекту і репрезентовані шляхи для удосконалення контролю фінансування та використання бюджетних коштів.

Реєстр вживаної літератури складається з матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. По тексту курсовика проставлені посилання на номер джерела у регістрі.

У доповненнях виставлені складені автором форми документів, форма №1, звіти про фінансові результати із фінансових звітів фірми а також аналітичні табличні матеріали а також загальні наслідки аналітичних розрахунків і другі джерела, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено з методичними рекомендаціями ВИШі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до потреб МОН України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку керування. Запропонована курсова робота була вже успішно здана в столичному університеті. Її можливо використовувати як шаблон для виготовлення особистої курсової роботи або для точнішого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.