Контроль матеріальних активів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr332)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація матеріальних активів бюджетної установи
2. Висвітлення контролю і ревізії матеріальних активів бюджетної установи в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії матеріальних активів бюджетної установи
5. Дослідний етап контролю і ревізії матеріальних активів бюджетної установи
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії матеріальних активів бюджетної установи
7. Автоматизація контролю і ревізії матеріальних активів бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю матеріальних активів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія матеріальних активів"



Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота містить передмова, концептуальні бази й аналітичні основи і висновок, список використаних джерел й додаткові матеріали.

У преамбулі досліджено важливість тематики курсової роботи та мету й завдання роботи, окреслено предмети і об’єкти та інформаційну базу, методичний спосіб й наукову новизну проекту.

В концептуальній рубриці розглянуто економічну характеристику об’єкту курсової, аналіз ступеню опрацювання цих тем українськими та закордонними науковцями, визначення і доведення доцільності свого напрямку вивчення теми і перегляд права і бази й фахових джерел й зроблена характеристика становища побудови управління підприємства і охарактеризовані його головні дані діяльності й ресурсів у русі за останні 3-4 періоди та майбутнє господарювання компанії загалом та за конкретними напрямами й оцінювання відносно можливостей підвищення ефективності функціонування суб’єкта господарювання.

В другому розділі оглянуто планування перевірки та здійснення перевірки матеріальних активів бюджетної установи та вивчено систему бухгалтерського обліку у організації та методику внутрішньогосподарського контролювання та реалізація наслідків контролю, складення висновку контролю.

В висновках і пропозиціях розроблено наслідки здійсненого опрацювання за темою курсового дослідження й описані шляхи щодо удосконалення контролю матеріальних активів бюджетної установи.

Список застосованої літератури складається із матеріалів, які були використані при дослідженні теми. За текстом роботи вставлені посилання на число джерела у переліку.

У доповненнях показані розроблені студентом конфігурації документів, форма №1, звіт про сукупний дохід із річних звітів суб’єкта господарської діяльності та оцінювальні таблиці й попередні результати аналітичних обчислень та інші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний узгоджено з методикою університеті, в котрому він був зданий, а також відповідно до потреб МОН України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Пропонована курсова робота була уже якісно захищена в провідному вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як приклад для написання Вашої курсової роботи або для сильнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.