Контроль власних надходжень бюджетних установ

Курсова робота (код: kr333)

Предмет: фінанси

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика власних надходжень бюджетних установ
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії власних надходжень бюджетних установ та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії власних надходжень бюджетних установ в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії власних надходжень бюджетних установ
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Проведення контролю і ревізії власних надходжень бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансів власних надходжень бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота складається із підрозділів: преамбула та концептуальні пункти, практичні пункти та висновок, перелік застосованих джерел і додаток.

В вступі досліджено роль тематики курсового проекту, ціль та задачі проекту і простежено предмети і об’єкти й інформаційну базу і методичні засади, отримані результати дослідження.

В теоретичній частині визначено економічну сутність об’єкту дослідження, аналіз ступеню розробки цих питань нашими та зарубіжними фахівцями, визначення і підтвердження вимоги власного напрямку опрацювання проблеми й характеристику законодавства і основи та наукових джерел і надана оцінка порядку побудови керування фірми та оцінені його головні дані діяльності й активу і пасиву у русі за останні три роки та перспективи діяльності товариства взагалі і за певними шляхами і оцінювання щодо резервів покращання якості поведінки товариства.

В методологічному пункті наведено складання програми перевірки і методологію аудиту власних надходжень бюджетних установ, опрацьовано систему бухгалтерського обліку у підприємстві, методику внутрішнього контролювання, узагальнення результатів ревізії, створення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях наведено наслідки зробленого дослідження за замислом курсового дослідження й виведені путі щодо покращання контролю власних надходжень бюджетних установ.

Регістр використаних джерел укладається з матеріалів, що були використані при дослідженні тематики. По тексту роботи виставлені посилання на число літератури у реєстрі.

У додатку представлені розроблені автором шаблони документів, баланси, звіти про фінансові результати з статистичної звітності суб’єкта господарювання, оцінювальні табличні матеріали й поточні наслідки аналітичних розрахунків, інші джерела, вживані у курсовому проекті.

Курсовик написаний відповідно з методологічними рекомендаціями інституті, де він захищався, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Дійсна курсова робота була уже успішно захищена у столичному вищому навчальному закладі. Її можна вживати як шаблон для написання Вашої курсової роботи чи для більшого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.