Контроль лікарських засобів в установах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr334)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика лікарських засобів в установах охорони здоров'я
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії лікарських засобів в установах охорони здоров'я
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії лікарських засобів в установах охорони здоров'я в органах ДКРС
5. Дослідний етап контролю і ревізії лікарських засобів в установах охорони здоров'я
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Методика контролю і ревізії лікарських засобів в установах охорони здоров'я в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю лікарських засобів в установах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота структурується на: передмова, а також теоретичні пункти, а також прикладні рубрики, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури та доповнення.

У преамбулі роз'яснено актуальність теми курсового дослідження і мету, завдання роботи й оцінено предмети й об’єкт й інформативні матеріали і методичний спосіб та напрямки апробації проекту.

У теоретичному пункті оцінено теоретико-методичну сутність об’єкту дослідження, аналіз ступеню розробки досліджуваних проблем українськими та закордонними фахівцями, визнання і доведення доцільності свого напряму дослідження теми та обстеження права і основи і наукової літератури, висунута аналітика стану конструкції управління суб’єкта господарської діяльності й оцінені його головні дані господарювання, ресурсів в динаміці за останні 3-4 періоди і перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності взагалі, за конкретними сторонами й враження щодо можливостей покращання якості поведінки компанії.

У методичній частині обстежено систему інспектування, методику перевірки лікарських засобів в установах охорони здоров'я й представлено систему бухобліку у товаристві, методику внутрішньогосподарського контролю й виведення результатів контролю та створення звіту контролю.

У висновках і пропозиціях охарактеризовано наслідки виконаного опрацювання за задумом курсового дослідження й виставлені путі для удосконалення аудиту лікарських засобів в установах охорони здоров'я.

Реєстр використаної літератури складається із матеріалів, що були використані при розгляді теми. За текстом курсовика вставлені посилання на число джерела в реєстрі.

В додаткових матеріалах виставлені складені студентом шаблони документів, форма №1 та форма №2 з річних звітів підприємства й інформативні таблиці і поточні наслідки аналітичних обчислень а також інакші джерела, використані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний згідно з методичкою ВИШі, де він був зданий, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом зображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Поточна курсова робота була уже успішно складена в київському ВУЗі. Її можна застосовувати як стандарт для написання особистої курсової роботи або для сильнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.