Контроль активів підприємств та ефективність їх використання

Курсова робота (код: kr335)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність активів підприємств та ефективність їх використання
2. Нормативно-правове регулювання контролю активів підприємств та ефективність їх використання і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Планування контролю і ревізії активів підприємств та ефективність їх використання
5. Дослідна стадія контролю і ревізії активів підприємств та ефективність їх використання
6. Автоматизація контролю активів підприємств та ефективність їх використання
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю активів підприємств та ефективність їх використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складається із підрозділів: вступ, а також концептуальні рубрики, методичні розділи, а також висновок, перелік застосованих джерел і додаткові матеріали.

В передмові висвітлено значення теми курсового проекту, ціль й завдання роботи та проаналізовано предмети та об’єкт й інформацію та методи, отримані результати дослідження.

У концептуальній частині наведено теоретико-методичний зміст предмету дослідження, розгляд рівня розробки досліджуваних тем українськими та іноземними науковцями, визначення і підтвердження потреби свого напряму вивчення питання й перегляд правової бази й фахових джерел, зроблена характеристика стану структури управління суб’єкта господарської діяльності і охарактеризовані його загальні статті господарювання і активу і пасиву в русі за колишні три періоди, майбутнє господарювання компанії в цілому і за окремими напрямами і оцінку відносно ресурсів покращення ефективності роботи товариства.

У аудиторській рубриці наведено планування інспектування, методологію перевірки активів підприємств та ефективність їх використання й представлено систему фінансового обліку в компанії і методику внутрішньогосподарського контролювання і узагальнення результатів контролю та складення звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях роз'яснено результати зробленого вивчення за ідеєю курсової роботи й описані путі для покращення перевірки активів підприємств та ефективність їх використання.

Список застосованої літератури укладається з матеріалів, які були використані при дослідженні тематики. За текстом курсовика вставлені посилання на номер літератури у регістрі.

У додатку представлені розроблені студентом конфігурації документів, баланс й звіт про сукупний дохід з статистичних звітів компанії а також інформаційні табличні матеріали і попередні результати оцінювальних розрахунків й другі джерела, використані в курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно із методичкою вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також згідно до вимог МОН України. За текстом представлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу керування. Дійсна курсова робота була вже успішно здана у українському інституті. Її можливо споживати як зразок для створення Вашої курсової роботи чи для більшого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.