Контроль валютних операцій підприємств

Курсова робота (код: kr336)

Предмет: зовнішньоекономічна діяльність

Зміст

Вступ
1. Значення контролю валютних операцій підприємств в системі управління підприємством
2. Нормативно-правове регулювання контролю валютних операцій підприємств і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Організаційна стадія контролю валютних операцій підприємств
5. Дослідна стадія контролю і ревізії валютних операцій підприємств
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю валютних операцій підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади зовнішньоекономічної діяльності валютних операцій підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота включає передмова й концептуальні рубрики і прикладні основи та висновок, реєстр використаних джерел та доповнення.

У преамбулі представлено актуальність тематики курсового проекту та мету і задачі роботи та обстежено предмет та об’єкти, інформативні матеріали і методичні засади й загальну характеристику роботи.

В першій частині простежено методичну характеристику об’єкту курсової, аналіз рівня розробки досліджуваних питань вітчизняними та зарубіжними вченими, визнання і доказ вимоги свого напряму вивчення теми та перегляд права і основи, професіональних джерел й надана характеристика становища конструкції керування фірми, оцінені його головні дані діяльності, ресурсів у русі за колишні три періоди й перспективи діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом і за відокремленими напрямами й оцінювання щодо запасів покращання якості поведінки суб’єкта господарювання.

У дослідному пункті сформульовано планування інспектування та проведення перевірки валютних операцій підприємств та наведено систему фінансового обліку в організації та методику внутрішнього контролю й реалізація наслідків контролю, створення звіту контролю.

У висновках і пропозиціях опрацьовано результати реалізованого дослідження за темою курсового проекту та репрезентовані шляхи щодо покращання аудиту валютних операцій підприємств.

Список уживаних джерел збирається з матеріалів, які використовувались при вивченні теми. За текстом курсовика проставлені посилання на число літератури у списку.

В додатку представлені створені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіти про фінансові результати із річної звітності компанії, інформативні табличні матеріали та загальні результати аналітичних обрахунків й другі матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно з методичкою інституті, в котрому він був захищений, а також узгоджено до потреб МОН України. За текстом відображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Пропонована курсова робота була вже успішно здана в столичному ВУЗі. Її можна споживати як приклад для виготовлення власної курсової роботи чи для більшого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.