Контроль витрат операційної діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr337)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю витрат операційної діяльності підприємства торгівлі в системі управління підприємством
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю витрат операційної діяльності підприємства торгівлі
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Організація і планування контролю витрат операційної діяльності підприємства торгівлі
5. Методика контролю витрат операційної діяльності підприємства торгівлі
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю витрат операційної діяльності підприємства торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю витрат операційної діяльності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає введення й теоретичні розділи і практичні рубрики, висновки і пропозиції, перелік використаних джерел та доповнення.

В введенні роз'яснено важливість тематики курсової роботи, ціль та задачі дослідження та вивчено предмет, об’єкт і інформативні матеріали та методичні засади й загальну характеристику роботи.

У першій рубриці розроблено практичну характеристику предмету роботи, оцінку ступеню розкриття досліджуваних проблем українськими та закордонними вченими, визнання і обгрунтування потреби особистого напряму опрацювання теми й обстеження нормативної підстави і професіональних джерел й надана оцінка становища конструкції менеджменту підприємства, охарактеризовані його головні статті діяльності й балансу у динаміці за останні три роки й перспективи господарювання компанії загалом й за відокремленими напрямами й оцінювання стосовно можливостей покращення ефективності роботи суб’єкта господарювання.

У практичній рубриці розглянуто організацію контролю й проведення перевірки витрат операційної діяльності підприємства торгівлі та висвітлено систему бухгалтерського обліку в підприємстві й методику внутрішньогосподарського контролювання і узагальнення наслідків перевірки та написання висновку контролю.

В висновку наведено результати виконаного досліду за темою курсового дослідження й висунуті путі відносно покращання перевірки витрат операційної діяльності підприємства торгівлі.

Реєстр застосованої літератури укладається із матеріалів, які були використані при розгляді проблеми. По тексту курсовика проставлені виноски на номер літератури в переліку.

У додатку надані створені студентом форми документів, баланси й звіт про сукупний дохід з статистичної звітності підприємства і інформативні таблиці й загальні наслідки аналітичних розрахунків, інші матеріали, використані в курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно з методологією університеті, в якому він захищався, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Дана курсова робота була вже благополучно здана в київському університеті. Її можливо вживати як приклад для створення Вашої курсової роботи чи для точнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.