Контроль дебіторської заборгованості підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kr338)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю дебіторської заборгованості підприємств торгівлі в системі управління підприємством
2. Нормативно-правове регулювання контролю дебіторської заборгованості підприємств торгівлі і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організація і планування контролю дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
5. Дослідна стадія контролю і ревізії дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю дебіторської заборгованості підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складається із підрозділів: передмова й теоретичні розділи, аудиторські основи й висновки і пропозиції, список використаних джерел, а також додатки.

В введенні розглянуто роль тематики курсового проекту і мету та задачі дослідження, розглянуто предмети і об’єкт і інформаційну базу та методи та напрямки апробації дослідження.

В концептуальній частині обстежено практичне поняття об’єкту роботи, аналіз рівня розробки досліджуваних проблем українськими та закордонними фахівцями, визнання і доведення необхідності особистого напрямку дослідження теми та характеристику нормативної підстави й наукових джерел й зроблена характеристика порядку побудови керування фірми та оцінені його основні статті діяльності та активу і пасиву у динаміці за колишні 3-4 роки, можливості господарювання компанії загалом і за певними шляхами, враження відносно запасів покращання ефективності поведінки фірми.

В методологічному розділі обстежено складання програми перевірки, проведення контролю дебіторської заборгованості підприємств торгівлі і роз'яснено систему бухгалтерського обліку у компанії та методику внутрішнього контролю і реалізація наслідків перевірки, складення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях проаналізовано наслідки зробленого дослідження за замислом курсової роботи й репрезентовані шляхи відносно покращення перевірки дебіторської заборгованості підприємств торгівлі.

Список вживаної літератури укладається з матеріалів, що були використані при вивченні тематики. За текстом роботи проставлені виноски на число джерела у реєстрі.

У додатках представлені розроблені студентом конфігурації документів, баланс, звіт про фінансові результати із фінансової звітності компанії, інформативні таблиці та поточні наслідки оцінювальних обрахунків, другі матеріали, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик створений згідно із методичними рекомендаціями ВУЗу, де він захищався, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Поточна курсова робота була уже вдало складена у провідному університеті. Її можна споживати як стандарт для створення своєї курсової роботи чи для більшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.